Sufity napinane wodoodporne

FIRMA BASENOWA SKIMMER

BUDOWA BASENÓW OGRODOWYCH, HOTELOWYCH, PRYWATNYCH

Technika basenowa

Szybki kontakt z serwisem

Ogrodowe wanny z hydromasażem

Serwis basenów kąpielowych

Budowa saun

Płytki basenowe

Reklama basenów kąpielowych

Dzięki swoim estetycznym i praktycznym właściwościom oraz szerokiej gamie materiałów PCV wykorzystywanych do ich tworzenia sufity napinane mogą przybierać niepowtarzalne, fantazyjne kształty i formy przestrzenne.

Wśród ich zalet wyróżnić można wysoką trwałość oraz fakt, że nawet po długim czasie eksploatacji zachowują swoje walory estetyczne. Są wodoodporne i nie przepuszczają pary wodnej, dzięki czemu można je montować w łazienkach oraz na basenach.

Funkcja redukcji pogłosu sprawia natomiast, że świetnie sprawdzają się w wykańczaniu sal koncertowych, kin czy też kościołów.

Nowoczesna technologia mocowania powoduje, że są szybkie w montażu nie powodują obciążenia stropów. Doskonale funkcjonują w połączeniu z efektowym oświetleniem, ogrzewaniem czy też systemem klimatyzacji.

Zastosowanie sufitów napinanych pozwala rozwiązać wiele problemów technicznych. To gwarancja uzyskania unikalnego designu i funkcjonalności, które pomagają w stworzeniu wyjątkowych kompozycji spójnych z architekturą obiektu.

sex towarzyskie