Sauny finskie, sauny mokre

FIRMA BASENOWA SKIMMER

BUDOWA BASENÓW OGRODOWYCH, HOTELOWYCH, PRYWATNYCH

Technika basenowa

Szybki kontakt z serwisem

Ogrodowe wanny z hydromasażem

Serwis basenów kąpielowych

Budowa saun

Płytki basenowe

Reklama basenów kąpielowych

Nasza firma basenowa ma w ofercie sauny fińskie suche, parowe, łaźnie parowe.
Zajmujemy się sprzedażą saun oraz łaźni parowych w segmencie prywatnym jak i publicznym.
Przed zakupem sauny, należy starannie wybrać jej rodzaj by idealnie dopasować ją do swoich zapotrzebowań w przypadku sauny prywatnej bądź zapotrzebowań potencjalnych klientów przy saunie publicznej.
Firma Skimmer udzieli profesjonalnej porady przy wyborze odpowiedniej kabiny.

Sauna określana jest przez specjalistów gorącą terapią dla ciała i duszy. I nie bez przyczyny. Regularne korzystanie z sauny zapewnia nie tylko piękną skórę, ale skutecznie redukuje codzienny stres i zmęczenie.

Kilkunastominutowy seans w pomieszczeniu nagrzanym nawet do 100° C, rozgrzewa naszą skórę do 42° C, a temperaturę całego ciała podnosi o jeden stopień.
 W wyniku tego organy wewnętrzne odczuwają niewielką „gorączkę”. I o to właśnie chodzi. Taki stan wzmaga produkcję ciałek odpornościowych we krwi, które skutecznie zabijają wirusy i bakterie.
Jeśli mamy więc niewielki katar lub czujemy się lekko przeziębieni – po saunie wszystkie te dolegliwości z pewnością miną.
Pod warunkiem jednak, iż bezpośrednio po seansie ochłodzimy się początkowo na świeżym powietrzu, a następnie zastosujemy przemiennie gorący i zimny prysznic.
Taka saunowa gra w ciepło-zimno aktywizuje ukrwienie i rozluźnia napięte mięśnie. I przy okazji gwarantuje doskonałe samopoczucie.