Teleskopowe zadaszenia basenowe

FIRMA BASENOWA SKIMMER

BUDOWA BASENÓW OGRODOWYCH, HOTELOWYCH, PRYWATNYCH

Technika basenowa

Szybki kontakt z serwisem

Ogrodowe wanny z hydromasażem

Serwis basenów kąpielowych

Budowa saun

Płytki basenowe

Reklama basenów kąpielowych

Zadaszenie basenu jest to aluminiowa konstrukcja teleskopowo składająca się. Wypełnienie konstrukcji jest z poliwęglanu litego lub komorowego. Poliwęglan jest odporny na warunki atmosferyczne, posiada filtr UV. Komorowe płyty w zadaszeniu działają niczym solary ściągając ciepło do siebie i oddając na hale basenu. W upalne dni pod zadaszeniem temperatura potrafi dochodzić do 70oC, a ciepło pochłaniane jest przez wodę. Woda basenowa pod zadaszeniem podgrzewa się (bez użycia kosztownych źródeł energii takich jak prąd czy gaz) do 8 o C !!!

Zadaszenie ma ułatwiać życie w pielęgnacji basenu. Dzięki niemu uniemożliwiamy dostanie się niepożądanemu brudowi do środka. Żaden wiatr nie wdmuchnie do wody liści czy niechcianego piasku. Lepiej się bawić w czystej wodzie z przyjaciółmi, rodziną , dziećmi niż marnować czas na sprzątanie.

Nawiązując do dzieci, one uwielbiają wodę . Latem gdy w basenie jest woda dzieciaki patrzą jak tylko wskoczyć do basenu wykorzystując nieuwagę dorosłych. I tutaj znowu zadaszenie pomoże w spokojniejszym spędzaniu czasu. Gdy dorośli są oddaleni od basenu i nie mamy kontroli na młodszym pokoleniem to zamykamy zadaszenie i nie martwimy się że któreś wpadnie do wody.

Problemem posiadaczy zewnętrznych basenów jest niestety nasz klimat ,który nie rozpieszcza temperaturami z Jamajki. Nasza firma basenowa wychodzi po raz kolejny klientowi naprzeciw. Zadaszenia basenowe proponowane przez nas przy odpowiednim doborze wspomagającego źródła ciepła np. pompa ciepłajesteśmy wstanie wydłużyć okres kąpielowy z 3 letnich miesięcy do 8 miesięcy użytkowania basenu.

A więc podsumowując, zadaszenie basenowe charakteryzuje się zaletami takimi jak :

-czystość

-oszczędność energi

-przedłużenie sezonu

-bezpieczeństwo

sex towarzyskie