Baseny

FIRMA BASENOWA SKIMMER

BUDOWA BASENÓW OGRODOWYCH, HOTELOWYCH, PRYWATNYCH

Technika basenowa

Szybki kontakt z serwisem

Ogrodowe wanny z hydromasażem

Serwis basenów kąpielowych

Budowa saun

Płytki basenowe

Reklama basenów kąpielowych

Firma basenowa skimmer jest wykonawcą również basenów wyłożonych ceramiką. Basen zewnętrzny wykonany z takiego materiału wymaga nowych techlogii żeby położona płytka nie miała prawa odmrozić się po zimie. W naszym klimacie bardzo żadko dochodzi do budowy tego typu basenu.

sex towarzyskie

Są to baseny, których ściany oraz dno wyłożone są płytką ceramiczną lub mozaiką. Głównie znajdują swoje zastosowanie w basenach wewnętrznych. Koszt takiej inwestycji jest większy ze względu na dokładne, bardzo szczelne wykonanie niecki, ale także poprzez dożywotnią trwałość takiego basenu. Z pewnością wielką zaletą takich basenów jest alternatywa wyboru wzorów. Płytki mogą tworzyć taki obraz jaki sobie wymarzymy. Między innymi różne wzory, napisy, zwierzęta, roślinność, postacie i inne. Nowością na tym rynku są płytki 3D. Tworzą one bardzo żywe obrazy i przyciągają swoim niezwykłym pięknem oraz intensywnością nadając basenowi naprawdę wyjątkowy wygląd.

Są to baseny o konstrukcji do łatwego montażu oraz demontażu, przy minimalnym wykorzystaniu lub całkowitej rezygnacji z prac murarskich. Wiążą się one z niższymi kosztami zakupu oraz po zamontowaniu z możliwością ingerencji w ogród. Posiadamy baseny gotowe stalowe o różnych kształtach i wielkościach, a także baseny gotowe drewniane.

sex towarzyskie