Zadaszenia basenowe

FIRMA BASENOWA SKIMMER

BUDOWA BASENÓW OGRODOWYCH, HOTELOWYCH, PRYWATNYCH

Technika basenowa

Szybki kontakt z serwisem

Ogrodowe wanny z hydromasażem

Serwis basenów kąpielowych

Budowa saun

Płytki basenowe

Reklama basenów kąpielowych

Zadaszenie basenu jest to aluminiowa konstrukcja teleskopowo składająca się. Wypełnienie konstrukcji jest z poliwęglanu litego lub komorowego. Poliwęglan jest odporny na warunki atmosferyczne, posiada filtr UV. Komorowe płyty w zadaszeniu działają niczym solary ściągając ciepło do siebie i oddając na hale basenu. W upalne dni pod zadaszeniem temperatura potrafi dochodzić do 70oC, a ciepło pochłaniane jest przez wodę. Woda basenowa pod zadaszeniem podgrzewa się (bez użycia kosztownych źródeł energii takich jak prąd czy gaz) do 8 o C !!!

Zadaszenie ma ułatwiać życie w pielęgnacji basenu. Dzięki niemu uniemożliwiamy dostanie się niepożądanemu brudowi do środka. Żaden wiatr nie wdmuchnie do wody liści czy niechcianego piasku. Lepiej się bawić w czystej wodzie z przyjaciółmi, rodziną , dziećmi niż marnować czas na sprzątanie.

Nawiązując do dzieci, one uwielbiają wodę . Latem gdy w basenie jest woda dzieciaki patrzą jak tylko wskoczyć do basenu wykorzystując nieuwagę dorosłych. I tutaj znowu zadaszenie pomoże w spokojniejszym spędzaniu czasu. Gdy dorośli są oddaleni od basenu i nie mamy kontroli na młodszym pokoleniem to zamykamy zadaszenie i nie martwimy się że któreś wpadnie do wody.

Problemem posiadaczy zewnętrznych basenów jest niestety nasz klimat ,który nie rozpieszcza temperaturami z Jamajki. Nasza firma basenowa wychodzi po raz kolejny klientowi naprzeciw. Zadaszenia basenowe proponowane przez nas przy odpowiednim doborze wspomagającego źródła ciepła np. pompa ciepłajesteśmy wstanie wydłużyć okres kąpielowy z 3 letnich miesięcy do 8 miesięcy użytkowania basenu.

A więc podsumowując, zadaszenie basenowe charakteryzuje się zaletami takimi jak :

-czystość

-oszczędność energi

-przedłużenie sezonu

-bezpieczeństwo

sex towarzyskie

Niskie zadaszenia basenowe są idealne gdy niechcesz żeby konstrukcja pokrywająca basen zasłaniała twój ogród. Zadaszenie nie musi Ci się kojarzyć z szklarnią, gdyż niskie zadaszenia mogą mieć koło 1 metra wysokości i nie przeszkadzać w podziwianiu pleneru, który znajduje się za basenem. Trzeba pamiętać,że posiadając zadaszenie nasza woda jest czystrza, cieplejsza,a co najważniejsze basen jest bezpieczniejszy.

sex towarzyskie

Aluminiowa pokrywa basenu typu GOLD ma najbardziej opływowy kształt, który dobrze sprawdza się w górskich rejonach, gdzie śniegu zimą mamy najwięcej. Dzięki swojemu kształtowi większość śniegu spływa samoczynnie, co oszczędza nam prac związanych z odśnieżaniem.

Cena przykrycia zaczyna się od 17 200 zł Netto.

Cena każdego zadaszenia basenu jest obliczana indywidualnie pod klienta. 

Napisz maila do nas aby się dowiedzieć ile wyniesie Cię Twoje zadaszenie na basen.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

sex towarzyskie